Novinky


 -> Vietcong Community Hub - updated 2!
Ukončení GameSpy - pouhý vtip nebo ne?

Podle oficiálního oznámení se měli 31.5.2014 vypnout všechny servery pro Vietcong1 a mnoho dalších online her , které jsou závislé na GameSpy. Toto datum již uplynulo a servery zatím stále běží.


V tuto chvíli není nic jisté, ale s největší pravděpodobností to znamená to, že bude ještě nějakou dobu trvat, než budou všechny master servery vypnuty!

Tato zpráva vyděsila nejen tisíce hráčů po celém světě, ale i mnoho oficiálních výrobců her. O konci GameSpy si můžete přečíst např. na webu 2K Games. Také EA-Games informovalo o tom, že pracuje na alternativní službě pro hry Battlefield 2, Battlefield: Bad Company 2 a Battlefield 2142, ale v momentální situaci nemají žádné řešení.
Na svém webu uvádějí datum konce GameSpy na 30.6.2014.
Naskytuje se zde otázka, zda EA-Games služby GameSpy nekoupili, aby měli čas na vývoj alternativní služby pro své herní tituly? Odkaz zde.

Na alternativní službě pro Vietcong zvanou Vietcong Community Hub pracuje Brchi! (programátor VC starteru & VC guardu) a prozatím má program hotov na 90%. Tento program však nenahrazuje pouze služby GameSpy, ale přibude v něm do budoucna také mnoho nových funkcí jako např. spectování z první osoby, ingame chat, ochrana proti cheaterům a mnoho dalších vymožeností. Teď si musíme jen počkat, pokud se podaří Brchimu toto všechno dokončit a jak to vše dopadne.
Odkazy: • TheArchiFamilyVietcong.infoVietcong1.eu
napsal zombe - 01.06.2014 - 11:02


komentáře

Seřadit: Sort ascending   
#2 od LG Clanmember 01.06.2014 - 18:24
Avatar   Czech Republic email Domovská stránka offline quote

Velmi pochybuji, že by EA nebo 2K jednali na základě nějaké novinky na webu.

#1 od Homi Clanmember 01.06.2014 - 11:57
Avatar   Czech Republic email Domovská stránka offline quote

Uvidíme,necháme se překvapit :-)
Každopádně něco na tom bude:
You are aware that GameSpy and GameSpy Technologies is not same company, right? GameSpy was owned by IGN and GameSpy Technologies by Glu.

Jste si vědomi, že GameSpy a GameSpy technologi není stejná společnost, ne? GameSpy byla vlastněna IGN a GameSpy technologi vlastní Glu.

Tvůj komentář
Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

Dnes: Top3 killers

žádní hráčizadni hraci

Artemis NET s.r.o.